czwartek, 8 października 2015

Szybki konkurs

Jak pisałem w poprzednim poście, aktualnie biorę udział w cyklu biegów "Twarde Piątki". Przy ukończeniu przynajmniej dwóch wyścigów organizator zapewnia podwójny bilet na pierwszy w sezonie mecz drużyny koszykarskiej Polski Cukier Toruń, z wicemistrzem Polski - PGE Turów Zgorzelec (11 października, godz. 18:00). 


Niestety nie będę mógł wziąć udziału w tym wydarzeniu (startuję tego dnia w Poznań Maraton i nie dam rady wrócić na czas), dlatego też chętnie odstąpię swoje dwie wejściówki. 

W tym roku pobiłem większość swoich życiówek. Jedynym dystansem, na którym mi się to nie udało jest 10km - usprawiedliwiam się tym, że nie startowałem praktycznie w tym sezonie w "dyszkach". W związku z tym mam małe pytanie - jaki jest mój dotychczasowy "personal best" na tym dystansie? Bilety trafią do osoby, która do północy jako pierwsza poda wynik najbliższy rzeczywistemu :-) Odpowiedzi proszę udzielać pod wpisem.


Mała kwestia logistyczna - nagrodę mogę przekazać osobiście w piątek wieczorem, przed lub po ostatnim biegu "Twarde Piątki".

2 komentarze: